Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:44
Reklama

Artykuły

Udało się uzbierać pełną kwotę na leczenie Kajtusia. Teraz rodzice chłopca chcą pomóc małej Indze
Udało się uzbierać pełną kwotę na leczenie Kajtusia. Teraz rodzice chłopca chcą pomóc małej Indze
Udało się uzbierać pełną kwotę na leczenie Kajtusia Gatzke chorującego na rdzeniowy zanik mięśni. Teraz rodzice chłopca chcą pomóc małej Indze, której do osiągnięcia celu brakuje jeszcze ponad 7 mln złotych. 22.02.2021 11:57
Przyjaciel i terapeuta w jednym. Swoje święto obchodziły koty
Przyjaciel i terapeuta w jednym. Swoje święto obchodziły koty
Kot to stworzenie wielofunkcyjne. To świetny towarzysz podczas samotnych wieczorów, a także niedoceniony terapeuta wykorzystywany do pracy z więźniami, z osobami chorymi psychicznie, niepełnosprawnymi oraz dziećmi autystycznymi i z ADHD. 17 lutego wszystkie koty miały swoje święto. 22.02.2021 11:56
Pożar domu jednorodzinnego w Uniemyślu. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców
Pożar domu jednorodzinnego w Uniemyślu. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców
Pożar domu to wielkie nieszczęście, z którym przyszło się zmierzyć rodzinie z Uniemyśla. W odbudowaniu czterech kątów może pomóc każdy z nas. Powstała zbiórka, na którą można wpłacać dowolne kwoty. 22.02.2021 11:55
Lokalni artyści podtrzymują na duchu w czasie pandemii. Kim są twórcy TVPanda?
Lokalni artyści podtrzymują na duchu w czasie pandemii. Kim są twórcy TVPanda?
Jedni do kwestii pandemii podchodzą z powagą dla innych jest to okazja by wyrazić własna twórczość. Lokalni artyści podeszli do sprawy z humorem i jak twierdzą prawie odkryli antidotum na obecną sytuację. 22.02.2021 11:53
Dzień Kota 2021
Dzień Kota 2021
Zdjęcia nadesłane przez mieszkańców Polic i okolic 22.02.2021 09:43
IV edycja loterii z napędem na 4 koła
IV edycja loterii z napędem na 4 koła
1 lutego ruszyła IV edycja loterii Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię” - Loteria z napędem na 4 koła. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 30 kwietnia. 22.02.2021 09:39
Grupa Azoty Police wspiera Klub "Ostoja"
Grupa Azoty Police wspiera Klub "Ostoja"
Od 25 lat w Policach działa stowarzyszenie abstynentów "Ostoja". Od 5 lat klub mieści się na tyłach budynku przy ul. Grzybowej 14a w Policach. Ostoja to miejsce, w którym człowiek znajduje możliwość rozwiązania swoich problemów z alkoholem i narkotykami. 22.02.2021 09:37
Grupa Azoty Police przyznała stypendia uczniom z najlepszymi wynikami w nauce
Grupa Azoty Police przyznała stypendia uczniom z najlepszymi wynikami w nauce
Grupa Azoty Police przyznała stypendia uczniom dwóch szczecińskich szkół. Nagrody wręczył Robert Naklicki – Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Zarządzania. Stypendia zostały przyznane za najlepsze wyniki w nauce I wzorowo odbytą praktykę w Spółce. Wyróżniona piątka to uczniowie trzecich i czwartych klas Zespołu Szkół nr 2 i Zespołu Szkół Elektryczno – Elektronicznych. 22.02.2021 09:36
Spotkania indywidualne z uczniami szkół współpracujących z Grupą Azoty Police
Spotkania indywidualne z uczniami szkół współpracujących z Grupą Azoty Police
Grupa Azoty Police powróciła do spotkań indywidualnych z uczniami szkół, z którymi spółka współpracuje. Pierwsze z nich, po prawie rocznej przerwie odbyło się 12 lutego w Zespole Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie. Do tej pory ze względu na pandemię spotkania odbywały się tylko w sposób zdalny. 22.02.2021 09:35
Teletydzień 19.02.2021
Teletydzień 19.02.2021
19.02.2021 15:38
Komentarze
Autor komentarza: Aparatowy Treść komentarza: Obsługuje W-21 jak i W-107 :) Ujęcie wodne Data dodania komentarza: 17.02.2023, 18:57 Źródło komentarza: Na terenie Grupy Azoty Police znajdują się pozostałości po Hydrierwerke Pölitz Autor komentarza: Krzysztof Dżemik Treść komentarza: Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Data dodania komentarza: 10.02.2023, 22:42 Źródło komentarza: Grupa Azoty Polyolefins poszukuje pracowników na różne stanowiska produkcyjne Autor komentarza: Mama Treść komentarza: W czasie pandemii żaden pracownik pani Kasi nie stracił pracy? Może dla tego że ciężar utrzymania placówek spadł na rodziców dzieci, którzy zmuszeni byli płacić opłatę stałą za dziecko mimo iż placówka nie świadczyła usługi w ramach zawartej umowy. Rząd pozamykał placówki a koszty ich utrzymania spadły na rodziców. Czy tak powinno funkcjonować sprawne państwo? Data dodania komentarza: 1.09.2022, 11:33 Źródło komentarza: Dofinansowanie placówek przedszkolnych i żłobków Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Głosuję na Nellę Data dodania komentarza: 26.11.2020, 07:18 Źródło komentarza: Nella Mazgiejko będzie reprezentować nasz region w plebiscycie Pokaż Talent Autor komentarza: Koza Treść komentarza: Troszkę źle napisaliście bo nie tylko modelkami były Policzanki Data dodania komentarza: 23.11.2020, 23:29 Źródło komentarza: Lokalne firmy stworzą charytatywny kalendarz Autor komentarza: Wojtek Treść komentarza: Co ma woda do śmieci ? Bo nie rozumiem ????? Data dodania komentarza: 11.11.2020, 10:57 Źródło komentarza: Obawy Policzan w związku z nową metodą naliczania opłat za śmieci
Reklama
Reklama