80 lat temu do Pzęsocina przyjechali pierwsi polscy osadnicy. Dziś, po ośmiu dekadach, mieszkańcy spotkali się, by oddać hołd tym, którzy po wojennej zawierusze rozpoczęli tu nowe życie.
Reklama
Reklama
80 lat temu do Pzęsocina przyjechali pierwsi polscy osadnicy. Dziś, po ośmiu dekadach, mieszkańcy spotkali się, by oddać hołd tym, którzy po wojennej zawierusze rozpoczęli tu nowe życie.
Napisz komentarz
Komentarze